patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:Výsledek hledání:


(421) Článek: Zánět prostaty (Prostatitis)

Chronická prostatitida je zánětlivé onemocnění prostaty, jež postihuje muže nejčastěji ve věku mezi 20 - 40 let. Tato nemoc se objevuje plíživě, s pomalou progresí a může být (ale nemusí) i sexuálně přenosná.


(422) Článek: Zástava menstruace

Pokud se menstruace neobjeví do 18. roku věku nebo se nedostaví po dobu delší než 3 měsíce, jedná se o zástavu menstruace.


(423) Článek: Zdravé recepty

OBILOVINY A ZRNINY Hlavní součástí našeho jídelníčku by měly být obiloviny, zejména pak obiloviny celozrnné. Bohužel častěji vaříme z bílé pšeničné mouky než ze špaldové či semolinové (krupicové) celozrnné.


(424) Článek: Zelený zákal (Glaukom)

  Příznaky Jazyk Byliny   1. Stagnující energie čchi jater se mění na horko, jež stoupá vzhůru GAN QI ZHI + RE zelený zákal, bolesti očí, zarudlé oči, červený ...


(425) Článek: Zhi Ban Xia

více info„Prsty, jež připravovaly zátop, zemdlí, plamen se přenáší; a neví, kdy se vyčerpá!“ (Mistr Zhuang) Vysoko v horách Čchin-ling byla chaloupka. Působila jako spokojeně doutnající uhlík na dně údolí vrchovatě vysypaného sněhem.


(426) Článek: Zrození Fénixe (kód 009) – Huang Qin

více info Tchaj-cu založil velkou dynastii Sung. Po něm nastoupil na trůn Tchaj-cung. Oba císařové podporovali občanskou vládu a potlačovali armádu, obyvatelstvo žilo v míru a země vzkvétala.Do císařské rodiny se narodil syn Čeng-cung.


(427) Článek: Ztráta libida u žen

Příznaky Jazyk Byliny 1. Nedostatek čchi srdce XIN QI XU ztráta libida, bušení srdce, krátký dech při námaze, bledá pleť, únava bledý jazyk   2. ...


(428) Článek: Zvětšená prostata (Hypertrofie prostaty)

Zvětšená prostata se objevuje nejčastěji u mužů po 50. roce života a je součástí přirozeného stárnutí. Zvětšená prostata způsobuje, že moč nemůže volně odcházet z močového měchýře, hromadí se v něm a může tak zapříčinit i vznik akutní či chronické prostatitídy.


| 1 << 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43

detail