patička

TCM Test Dobrý sluch®
(bez tinnitu)

TCM Test Dobrý sluch

Tinnitus neboli pískání a šumění v uších, spolu se zhoršujícím se sluchem, je obtížným oříškem k rozlousknutí i pro současnou západní medicínu (někdy se trefně říká, že kdo vyléčí tinnitus, dostane Nobelovu cenu…). Nicméně je zapotřebí vždy zkusit vše a nevzdávat se, neb i jakékoliv zmírnění tinnitu či zpomalení ztráty sluchu je v tomto případě úspěchem! Dle TCM existuje 15 typů tinnitu (pískání v uších). K určení Vašeho typu je možno si vyzkoušet tento Test Dobrý sluch®, který kromě 120 otázek nabízí k výběru i 10 zvukových variant tinnitu.

Test je zdarma, anonymní a jeho výsledek (typ tinnitu dle TCM s doporučenými bylinnými směsmi a s doporučenou a nedoporučenou stravou) obdržíte ihned po jeho vyplnění. Stačí uvést Vaši emailovou adresu, na kterou Vám bezprostředně po odeslání přijde 1 přístupový kód, který vložíte níže (v případě, že jste neobdrželi kód, tak jste pravděpodobně napsali chybně emailovou adresu nebo jste ji neodeslali). Čím více otázek zodpovíte, tím je pak test i přesnější. Příklad takového výsledku testu naleznete ZDE.

 

Poslání kódu

E-mail

Přihlášení

Kód

Tento test si aktuálně můžete vyplnit na Vašem stolním počítači nebo notebooku. Mobilní verzi tohoto testu pro Vás nyní připravujeme.

Tento test si aktuálně můžete vyplnit na Vašem stolním počítači nebo notebooku. Mobilní verzi tohoto testu pro Vás nyní připravujeme.

detail