patička

TCM Test Dobrý sluch®
(bez tinnitu)

TCM Test Dobrý sluch

Tinnitus neboli pískání a šumění v uších, spolu se zhoršujícím se sluchem, je obtížným oříškem k rozlousknutí i pro současnou západní medicínu (někdy se trefně říká, že kdo vyléčí tinnitus, dostane Nobelovu cenu…). Nicméně je zapotřebí vždy zkusit vše a nevzdávat se, neb i jakékoliv zmírnění tinnitu či zpomalení ztráty sluchu je v tomto případě úspěchem! Dle TCM existuje 15 typů tinnitu (pískání v uších). K určení Vašeho typu je možno si vyzkoušet tento Test Dobrý sluch®, který kromě 120 otázek nabízí k výběru i 10 zvukových variant tinnitu.

Test je zdarmaanonymní. Příklad takového výsledku testu naleznete ZDEVýsledek tohoto testu (typ tinnitu společně s doporučenými bylinnými směsmi a stravou) se Vám zobrazí ihned po jeho vyplnění. Zároveň Vám do Vašeho e-mailu přijde odkaz k zobrazení tohoto výsledku (v případě, že ho neobdržíte, napsali jste chybně Vaši e-mailovou adresu). Čím více otázek zodpovíte, tím je pak test i přesnější.

 

Přihlášení k testu / Poslání kódu

E-mail
  

Přihlášení

Kód

Tento test si aktuálně můžete vyplnit na Vašem stolním počítači nebo notebooku. Mobilní verzi tohoto testu pro Vás nyní připravujeme.

Tento test si aktuálně můžete vyplnit na Vašem stolním počítači nebo notebooku. Mobilní verzi tohoto testu pro Vás nyní připravujeme.

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.