patička

TCM Test Bez únavy ®

TCM Test Bez únavy

Jednou z nejčastějších stížností dnešního moderního člověka je únava. Únava se může lišit případ od případu, neboť každý člověk ji vnímá a prožívá jinak – nedostatek fyzické či duševní energie, ztráta motivace, nedostatek síly se do něčeho pustit, nadměrná spavost až ospalost či absolutní neschopnost zvládat i ty nejjednodušší úkoly. TCM je však schopna svým jemným vnímáním rytmů, pravidelností a průtoků energie čchi QI a krve XUE se dopátrat toho, jak přesně pacient svoji únavu vnímá, kdy k ní dochází, kde se projevuje, zdali je fyzická či duševní nebo obojí, co ji zhoršuje a čím se naopak zlepšuje, zdali pociťuje tíži v těle či v končetinách, ospalost po jídle, pocit bezcílnosti a deprese… Odpovědi na tyto otázky zase pak dávají přehled o kvalitě a průtoku energie čchi QI a krve XUE a přítomnosti jakéhokoliv škodlivého faktoru.

Pro určení Vašeho typu únavy (společně s doporučenými bylinnými směsmi a stravou) si můžeme udělat tento test, který je zdarma, anonymní a obsahuje 130 otázek (čím více otázek vyplníte, tím je výsledek přesnější). Výsledek tohoto testu se Vám zobrazí ihned po jeho vyplnění. Zároveň Vám do Vašeho e-mailu přijde odkaz k zobrazení tohoto výsledku (v případě, že ho neobdržíte, napsali jste chybně Vaši e-mailovou adresu). Příklad takového výsledku testu pak naleznete ZDE.

 

Přihlášení k testu / Poslání kódu

E-mail
  

Přihlášení

Kód

Tento test si aktuálně můžete vyplnit na Vašem stolním počítači nebo notebooku. Mobilní verzi tohoto testu pro Vás nyní připravujeme.

Tento test si aktuálně můžete vyplnit na Vašem stolním počítači nebo notebooku. Mobilní verzi tohoto testu pro Vás nyní připravujeme.

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.