patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:Výsledek hledání:


(1) 001 KOUZLO PRVNÍ POMOCI

Působení dle TCM: Vylučuje Zevní Chlad či Chladný Vítr z Povrchu těla Harmonizuje nerovnováhu mezi Vrstvou Obrany (kůže a svalstvo) a Vrstvou Výživy (Krev a QI) Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(2) 002 CHLAD RANNÍ MLHY

Působení dle TCM: Uvolňuje Povrch Vylučuje Horký vítr Vylučuje Horký toxin Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(3) 003 KŘEHKOST SVINUTÉHO LÍSTKU

Působení dle TCM: Uvolňuje Horký vítr z Povrchu Rozvolňuje oběh QI Plic Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(4) 004 PRŮSMYK VĚTRNÉ HORY

Působení dle TCM: Vylučuje napadení zevním větrem Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(5) 007 VYVANUTÍ DRAČÍ JESKYNĚ

Působení dle TCM: Otevírá nosní otvory Uvolňuje Povrch a vylučuje Vítr Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(6) 009 ZROZENÍ FÉNIXE

Působení dle TCM: Ochlazuje Horko a Horký Vítr z Plic Vyživuje YIN v Nedostatku a stahuje stoupající YANG Rozprouďuje stagnaci QI v Horním Ohništi Rozpouští Hlen v oblasti pod bránicí Vylučuje Vlhko ze Sleziny Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(7) 010 PŮVAB JASMÍNOVÉ PLETI

Působení dle TCM: Ochlazuje Horko v Krvi Rozprouďuje Blokádu Krve Harmonizuje Koncepční dráhy Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(8) 011 PATERO UHAŠENÍ SOPKY

Působení dle TCM: Vylučuje Horký Toxin z organismu a z kůže Ochlazuje Horko v Krvi a z Nadbytku Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(9) 012 STÍN BROKÁTOVÉHO ZÁVOJE

Působení dle TCM: Vylučuje Horko, Oheň, Horký Toxin a Vlhko ze Tří Ohnišť Odstraňuje latentní (skryté) Horko Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(10) 013 VYSTYDNUTÍ HORKÉ PLOTNY

Působení dle TCM: Vylučuje Horký Vítr, Vlhko, Horký Toxin Ochlazuje Horko v Krvi Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 47 |

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.