patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:Výsledek hledání:


(2) BALDACHÝNOVÁ KOMNATA

Působení dle TCM: Upravuje oběh energie čchi QI na hrudi a uvolňuje stagnaci QI ZHI na hrudi Rozpouští horký hlen TAN RE v oblasti hrudníku, který zneklidňuje ducha SHEN Ochlazuje horko ve žlučníku DAN RE a vysušuje vlhko SHI Harmonizuje žaludek WEI Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(4) DRUHÝ DECH SOKOLA

Působení dle TCM: Stahuje stoupající jang jater GAN YANG SHI Utišuje vnitřní vítr NEI FENG Posiluje slezinu a žaludek PI/WEI QI XU Rozpouští hlenovou vlhkost TAN SHI Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(5) EBENOVÝ VĚTROLAM

Působení dle TCM: Doplňuje energii čchi QI XU Zpevňuje povrchovou vrstvu BIAO Vylučuje zevní škodlivý vítr FENG XIE QI Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(6) ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE

Působení dle TCM: Vyživuje nedostatečný jin ledvin a srdce SHEN/XIN YIN XU Vyživuje nedostatečnou krev v srdci XIN XUE XU Ochlazuje horko z nedostatečnosti RE XU Uklidňuje ducha SHEN Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(7) HARMONIE BROSKVOVÉHO HÁJE

Působení dle TCM: Posiluje nedostatečnou energii čchi sleziny PI QI XU Vyživuje nedostatečnou krev v srdci XIN XUE XU Utišuje ducha SHEN Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(8) HBITOST LUČNÍHO ŠTÍRKA

Působení dle TCM: Vyživuje nedostatečný jin ledvin, jater, srdce a plic SHEN/GAN/XIN/FEI YIN XU Posiluje nedostatečnou esenci ledvin a jater SHEN/GAN JING XU Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(9) HEBKOST LABUTÍ ŠÍJE

Působení dle TCM: Upravuje oběh energie čchi QI ZHI a krve YU XUE Rozpouští hlen TAN Vylučuje horkost RE Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


(10) HOSTINA PĚTI CHUTÍ

Působení dle TCM: Vylučuje vlhko a horko SHI/RE ze středního ohniště ZHONG JIAO Odstraňuje stagnaci potravy JI SHI a napomáhá k normálnímu trávení Rozpouští hlen TAN Posiluje slezinu PI QI XU a žaludek WEI QI XU Více informací o této bylinné směsi a jejích účincích naleznete ve veřejně dostupných zdrojích nebo v katalogu bylinných produktů TCM Herbs®.


1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 >> 44 |

detail

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.