patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:Výsledek hledání:


(101) ZVELEBENÍ RUMĚLKOVÉHO POLE

Působení dle tradiční čínské medicíny: Vyživuje nedostatečnou krev XUE XU a upravuje její oběh Upravuje oběh energie čchi QI ZHI Zahřívá dělohu


() Článek:

Dobrý den pane MUDr. Hoffmanne, Děkuji Vám za Vaši diagnózu. U Vás jsem si kupovala na Vaše doporučení již podruhé bylinnou směs Nápoj nebeské víly. Zhruba 4 roky jsem brala antikoncepic a totálně, mi to rozhodilo horomnální systém - silně mastné vlasy, seborea, vypadávání vlasů, tlousnutí, špinění uprostřed cyklu, silná chuť na sladké.


() Článek: Chřipky, virózy a nachlazení

Osvědčené postupy TCM u chřipky a nachlazení Chřipka a nachlazení s bolestmi svalů, pocením, teplotou, bolestmi v krku (tzv.


() Článek: "Medicína založená na důkazech" a TCM

Dnes se skloňuje ve všech pádech pojem „medicína založená na důkazech“ (EBM – Evidence Based Medicine), která vychází z vědeckých výzkumů a „zaručeně jediného správného postupu“ u každého pacienta.


() Článek: 1. biodynamický kosmetický salón v ČR – Veronika Babičová, DiS.

Jedinečný kosmetický salón, který jako první v ČR používá biodynamickou kosmetiku dieNikolai. Ta se pyšní nejvyšším stupněm certifikace Demeter, jenž Vám zaručuje nejlepší možnou kvalitu přírodních surovin.


() Článek: 12 stříbrných pravidel zdravého stravování

Jezte jídlo – tedy opravdové jídlo, ne průmyslově zpracované konglomeráty a polotovary plné chemie a jim podobných ingrediencí, jež jsou našemu organismu „od přírody“ (a přírodě vůbec) na hony ...


() Článek: 12 zlatých pravidel duševního zdraví

Pamatuj, že každé utrpení, i to největší, jednou přejde. Veškeré dění v toku času je proměnlivé. Po dešti vychází slunce, i po té nejkrutější zimě přijde zase jaro! Tam, kde nemůžeš pomoci ani změnit chod věcí, nestarej se zbytečně o cizí záležitosti.


() Článek: 5 elementů

5 elementů je spolu s teorií jin a jang základním stavebním kamenem čínské medicíny. Systém 5 elementů vychází z přírody a je výsledkem dynamické kvality veškerého dění v přírodě, představuje 5 pohybů a 5 fází sezónních přírodních cyklů.


() Článek: 6 stagnací dle TCM

Pro veškeré lidstvo, rostliny, živočichy a přírodu obzvláště je typický pravidelný a rovnoměrný pohyb a koloběh energií. Když něco někde stagnuje, tak to není nikdy dobře. Stačí se podívat na tlející vodu ve slepém rameni řeky.


() Článek: 8 metod terapie TCM

Léčba nemoci je vždy dle příčiny nemoci BEN (kmen stromu) a příznaků nemoci BIAO (větve stromu): Správná energie čchi ZHEN QI je BEN, škodlivina XIE QI je BIAO. Starší onemocnění je BEN, novější je BIAO (kupř.


| 1 << 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 >> 43 |

detail