patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:Výsledek hledání:


(132) Článek: Chuť na sladké či neustálé uzobávání

  Příznaky Jazyk Bylinné směsi 1. Nedostatek čchi sleziny PI QI XU chuť na sladkosti při únavě, neustálé uzobávání, tendence k obezitě, sladko v ústech, ztráta ...


(133) Článek: Chyba 404 - stránka nenalezena

Litujeme, ale stránka, kterou chcete zobrazit, neexistuje. Omlouváme se za způsobené potíže. Možné příčiny chyby: Stránka byla přesunuta na jinou adresu. Zadali jste špatně adresu stránky do prohlížeče.


(134) Článek: Co je to patentní medicína®?

Tímto názvem jsou v Číně označovány standardní bylinné směsi tradiční čínské medicíny (ve formě koncentrovaných tablet), jejichž složení vznikalo po staletí na základě dlouhodobých zkušeností starých čínských lékařů.


(135) Článek: Cukr a mléko nejen z pohledu TCM

Cukr Dle čínské medicíny koncentrovaný cukr má extrémně jinový, expandující a uvolňující účinek, který však přináší do organismu tzv. vlhko SHI a oslabuje energii sleziny PI QI XU. Proto by cukr měli podstatně omezit lidé s oslabenou slezinou a s nadměrným vlhkem SHI.


(136) Článek: Cysty, myomy a endometrióza

Tyto nemoci řešili lékaři i ve staré Číně, ovšem díky zdravější životosprávě, menšímu stresu i pracovnímu zatížení a naprosté absenci hormonální antikoncepce v podstatně menší míře než dnes, kdy téměř každá druhá žena v produktivním věku se musí s těmito potížemi aktivně vypořádávat.


(137) Článek: Červený jazyk

Červený jazyk zde znamená příliš červený a odpovídá horku RE Červený jazyk s povlakem ukazuje na plné horko RE SHIStín brokátového závoje (012) Červený jazyk bez povlaku ukazuje na prázdné horko ...


(138) Článek: Čínská lékárna a recepce

v Domě čínské medicíny


(139) Článek: Detoxikace a harmonické stravování dle TCM

Vždy, když se blíží jaro, má většina populace tendenci snahu se jakýmkoliv způsobem „pročistit“. Je to naprosto přirozená reakce přírody (a tedy i každého člověka), aby po zimním „ukládání“ došlo i na jarní „vykládku“ a tím rovněž nastolení rovnováhy jak v přírodě, tak i v našem organismu.


(140) Článek: Dětské typy

Podle čínské medicíny (a dle filozofie jinu a jangu) existuje 5 základních dětských typů: NEDOSTATEČNOST JINU – YIN XU Hojné množství žhavého popele... Toto děcko je díky nedostatečnosti jinu stále ve stavu tzv.


| 1 << 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 >> 43 |

detail