patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:Výsledek hledání:


(111) Článek: Afty (Stomatitis aftosa)

  Příznaky Jazyk Bylinné směsi 1. Horko v žaludku WEI RE   velmi bolestivé afty s červeným okrajem na dásních nebo z vnitřní strany tváří, krvácející ...


(114) Článek: Alzheimerova nemoc

Je to neurodegenerativní onemocnění mozku, při kterém dochází k demenci. Objevuje se u lidí ve věku nad 60 let, v 85 letech touto nemocí trpí každý pátý člověk. Příčiny nemoci jsou dosud neznámé, většinou se usuzuje na špatný životní styl, špatnou životosprávu, nadbytek tuků a cukrů ve stravě na úkor zeleniny (tzv.


(115) Článek: Bezpečnost a kvalita produktů TCM Herbs®

Bezpečnosti a kvalitě produktů naší společnosti TCM Herbs je věnována v celém průběhu výrobního procesu maximální pozornost. Níže uvedenými postupy Vás provedeme celou velmi složitou škálou různých kontrolních a schvalovacích procesů, kterou absolvují naše produkty na cestě ke konečnému zákazníkovi.


(116) Článek: Biodynamická kosmetika dieNikolai

Nově vám nabízíme 1. biodynamickou kosmetiku z vinných hroznů na světě s certifikací Demeter . Veškeré produkty jsou 100% ručně připraveny z rakouských přírodních surovin a neobsahují parabeny, silikony, palmový olej apod.


(117) Článek: Blamáž století

Nárůst dětské obezity se obvykle spojuje s poklesem fyzické aktivity, ale naše výsledky potvrzují, že má i důležitý nutriční rozměr. „Špekové“ žebříčky vyspělých západních zemí totiž vedou USA a státy Středozemní, zatímco srovnatelně bohaté – nebo ještě bohatší – země západní a severní Evropy, které se ve světovém srovnání vyznačují nejvyšší konzumací tuků a živočišných potravin, toto pořadí uzavírají a zdaleka takový problém nemají.


(119) Článek: Bolesti hlavy (Cefalea) a migrény

Odpověď možná naleznete v následujících řádcích. Bolesti hlavy (cefalea nebo migréna) jsou jedním z nejčastějších stesků dnešního člověka žijícího v „moderní době“ západní civilizace. Jedná se většinou o subjektivní pocity pacienta, a proto jejich intenzitu nelze přesně změřit nebo objektivizovat přístroji.


(120) Článek: Bolesti kloubů a zad

aneb (ne)vlez mi bolest na záda   Bolesti kloubů a zad z pohledu tradiční čínské medicíny (TCM) jsou sice trochu jinak nahlíženy, ale bolí stejně…Až by se chtělo s klasikem pateticky zvolat, že bolest nezná hranic.


| 1 << 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 >> 43 |

detail