patička

Hledání

Zadejte výraz pro vyhledání:



Výsledek hledání:


(111) Článek: 8 principů diagnózy

Stanovení nemoci dle 8 principů diagnózy je základem pro všechny ostatní vyšetřovací metody. Lze je totiž aplikovat na všechny patologické stavy. Žádná jiná vyšetřovací metoda v čínské medicíně není tak komplexní jako 8 principů.


(112) Článek: Afty (Stomatitis aftosa)

  Příznaky Jazyk Byliny   1. Horko v žaludku WEI RE   velmi bolestivé afty s červeným okrajem na dásních nebo z vnitřní strany tváří, krvácející dásně, ...


(115) Článek: Alzheimerova nemoc

Je to neurodegenerativní onemocnění mozku, při kterém dochází k demenci. Objevuje se u lidí ve věku nad 60 let, v 85 letech touto nemocí trpí každý pátý člověk. Příčiny nemoci jsou dosud neznámé, většinou se usuzuje na špatný životní styl, špatnou životosprávu, nadbytek tuků a cukrů ve stravě na úkor zeleniny (tzv.


(116) Článek: Bai Shao

více info Krásná byla odmalinka a s věkem její líbeznost jen rostla. Říkali jí Sedmikráska. Ta na sobě zprvu nechtěla nic nechat zdát. Čím déle ale nepršelo, tím více jí sužovaly bolesti. A čím více voda v potoce klesala, tím slaběji proudila i její krev.


(117) Článek: Bai Zhu

více info Tao plodí jedno,jedno plodí dvě,dvě plodí tři, tři plodí všechny věci. Tao Te Ťing (42. kapitola) V jedné rodině byl po staletí z generace na generaci předáván přepis vzácné taoistické knihy.


(118) Článek: Bai Zi Ren

více info Stařec z Liščího vrchu řekl Sun Šu-aovi:„Jsou tři věci, které lidé nelibě nesou; víš, které to jsou?“„Které máte na mysli?“„Je-li tvé postavení vysoké, ostatní ti závidí.“„Zastáváš-li dokonale svůj úřad, tvůj princ tě nenávidí.


(119) Článek: Bezpečnost a kvalita produktů TCM Herbs®

Bezpečnosti a kvalitě produktů naší společnosti TCM Herbs je věnována v celém průběhu výrobního procesu maximální pozornost. Níže uvedenými postupy Vás provedeme celou velmi složitou škálou různých kontrolních a schvalovacích procesů, kterou absolvují naše produkty na cestě ke konečnému zákazníkovi.


(120) Článek: Biodynamická kosmetika dieNikolai

Nově vám nabízíme 1. biodynamickou kosmetiku z vinných hroznů na světě s certifikací Demeter . Veškeré produkty jsou 100% ručně připraveny z rakouských přírodních surovin a neobsahují parabeny, silikony, palmový olej apod.


| 1 << 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 >> 43 |

detail