patička

Čínský kalendář početí a výběru pohlaví dítěte

Podle neznámých pramenů je nejvhodnější okamžik pro oplodnění ženy určen stejnou fází měsíce, jaká byla v okamžiku jejího narození.

Pohlaví dítěte je pak určeno fází měsíce v drakonickém cyklu, t.j. polohou měsíce vůči ekliptice.

datum narození budoucí matky: .. Program určuje datum a čas nejvhodnější doby početí a pravděpodobné pohlaví dítěte v odpovídajícím okamžiku.
Čím přesněji bude dodrženo vypočítané datum, tím větší bude pravděpodobnost úspěchu.
čas narození budoucí matky: :
období výpisu: .. *** ..
Podstatným krokem k úspěšnému otěhotnění je pochopení průběhu ženského cyklu. Ideální pomoc pro všechny páry řešící nevysvětlenou neplodnost je minipočítač Baby-Comp, který na základě ranního měření bazální teploty sondou v ústech a programu postaveném na statisících teplotních křivek s vysokou přesností (99,3%) určuje plodné a neplodné dny vašeho cyklu. Baby-Comp také dokáže rozpoznat den ovulace, předpovídat plodnost na 6 dnů dopředu, upozornit na případné gynekologické potíže (anovulační cykly), v případě otěhotnění upozorňuje na toto už od pátého dne a potvrzuje od osmnáctého dne, vypočítává datum oplodnění a datum porodu. Po porodu lze Baby-Comp používat pro zajištění bezpečné a spolehlivé ochrany před dalším těhotenstvím.
Baby-Comp představuje naprosto přirozenou, ekologickou a zdravou metodu nezatěžující organismus.

Více na : www.naturcomp.cz
detail

Tyto webové stránky nejsou tcm eshop.

Dle zákonů EU se jedná o informativní web pro zájemce o tradiční čínskou medicínu.