patička

Kalendář početí a výběru pohlaví dítěte

Na základě klasické čínské medicíny představuje stěžejní moment pro život člověka okamžik narození. Zásadním způsobem ovlivňuje jak jeho fyzickou konstituci, tak i povahové rysy. Neméně důležitou roli se hrává i v případě optimálně nastaveného kalendáře početí. Zjednodušeně řečeno – nejvhodnější chvíle pro početí nového života je v okamžiku, kdy je měsíc ve stejné fázi, jako byl v čase narození ženy (budoucí matky).

K obdobným závěrům došli mnozí lékaři a odborníci i u nás na Západě. V našich krajích patří k nejprověřenějším přístupům tzv. Jonášova metoda přirozeného početí. Slovenský lékař MUDr. Eugen Jonáš ji s úspěchem aplikuje již od roku 1956. Výpočty vycházejí z času narození ženy a aktuálního menstruačního cyklu. S velkou mírou přesnosti lze díky nim zjistit:

  1. výpočet plodných dnů (problémy s otěhotněním)
  2. výpočet neplodných dnů (přirozená antikoncepce)
  3. výběr pohlaví dítěte
  4. výpočet vhodného okamžiku pro početí u žen, jež v minulosti prodělaly potrat nebo porodily postižené dítě

Vše podstatné naleznete na stránkách: www.centrumjonas.com.


Úspěšnost této metody byla prokázána v 98% případů ve výzkumu trvajícím 35 let. Pokud by Vás zajímala i další literatura a kritický pohled, podívejte se kupř. zde.

Další možnost představuje „přírodní počítač” Baby-Comp. Podstatným krokem k úspěšnému otěhotnění je pochopení průběhu ženského cyklu. Ideální pomoc pro všechny páry řešící nevysvětlenou neplodnost je minipočítač Baby-Comp, který na základě ranního měření bazální teploty sondou v ústech a programu postaveném na statisících teplotních křivek s vysokou přesností (99,3%) určuje plodné a neplodné dny vašeho cyklu. Baby-Comp také dokáže rozpoznat den ovulace, předpovídat plodnost na 6 dnů dopředu, upozornit na případné gynekologické potíže (anovulační cykly), v případě otěhotnění upozorňuje na toto už od pátého dne a potvrzuje od osmnáctého dne, vypočítává datum oplodnění a datum porodu. Po porodu lze Baby-Comp používat pro zajištění bezpečné a spolehlivé ochrany před dalším těhotenstvím. Baby-Comp představuje naprosto přirozenou, ekologickou a zdravou metodu nezatěžující organismus.

Více na: www.natrcomp.cz

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.