patička

Test Diagnostické klíče®

TCM Test Diagnostické klíče

Test je základním algoritmem základních diagnostických principů v TCM pro stanovení zdravotního stavu organismu. Z hlediska diagnostiky je klíčové rozeznat, zda - li převládá Horko či ChladNadbytek či Nedostatek, případně, jestli se škodlivina nachází na Povrchu nebo v Nitru. Dle převažujících odpovědí je pak stanovena i terapie: Horko je potřeba ochladit a Chlad zahřát; Nadbytek vypustit a Nedostatek doplnit; Povrch pročistit a v Nitru odstranit blokády a rozproudit energii. V případě kombinovaných příznaků přichází na řadu Harmonizace – tedy od každého něco. Ke všem variantám výsledku jsou přiřazeny konkrétní bylinné směsi, z nichž se zpravidla terapeuticky volí ta nejvhodnější kombinace.

Test je zdarma, anonymní a obsahuje 8 klíčových kategorií. V každé z nich můžete označit jedennebo více popisů, které odpovídají Vašemu současnému zdravotnímu stavu. Příklad takového výsledku testu pak naleznete ZDE.

Výsledek tohoto testu se Vám zobrazí ihned po jeho vyplnění. Zároveň Vám do Vašeho e-mailu přijde odkaz k zobrazení tohoto výsledku (v případě, že ho neobdržíte, napsali jste chybně Vaši e-mailovou adresu).

V případě, že jste TCM terapeut a používáte Test Diagnostické klíče ve své praxi, doporučujeme vyzkoušet a začít používat náš Diagnostický test, ve kterém si ukládáte jednotlivá vyšetření pacientů, fotografie jazyků aj. Jeho součástí je zároveň Test Diagnostické klíče, ke kterému tak budete mít kdykoliv přístup.
 

Přihlášení k testu / Poslání kódu

E-mail
  

Přihlášení

Kód

Na mobilním telefonu si můžete tento test vyplnit na tomto ODKAZU.

Na mobilním telefonu si můžete tento test vyplnit na tomto ODKAZU.

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.