patička

TCM Test Diagnostické klíče®

TCM Test Diagnostické klíče

Test je základním algoritmem základních diagnostických principů v TCM pro stanovení zdravotního stavu organismu. Z hlediska diagnostiky je klíčové rozeznat, zda - li převládá Horko či ChladNadbytek či Nedostatek, případně, jestli se škodlivina nachází na Povrchu nebo v Nitru. Dle převažujících odpovědí je pak i stanovena i terapie: Horko je potřeba ochladit a Chlad zahřát; Nadbytek vypustit a Nedostatek doplnit; Povrch pročistit a v Nitru odstranit blokády a rozproudit energii. V případě kombinovaných příznaků přichází na řadu Harmonizace – tedy od každého něco. Ke všem variantám výsledku jsou přiřazeny konkrétní bylinné směsi, z nichž se zpravidla terapeuticky volí ta nejvhodnější kombinace.

Test je zdarma, anonymní a obsahuje 25 klíčových otázek (vyplnit musíte alespoň 2 z prvního i druhého okruhu). Příklad takového výsledku testu pak naleznete ZDE.

Výsledek tohoto testu se Vám zobrazí ihned po jeho vyplnění. Zároveň Vám do Vašeho e-mailu přijde odkaz k zobrazení tohoto výsledku (v případě, že ho neobdržíte, napsali jste chybně Vaši e-mailovou adresu).

 

Přihlášení k testu / Poslání kódu

E-mail
  

Přihlášení

Kód

Zelená linka – 800 331 109

Naše zelená linka 800 331 109 funguje každý všední den v čase 8:00 - 14:00 a je zdarma.

V případě pochybností s výběrem produktů doporučujeme TCM Test Dobrý jazyk.